Андрей ПЯТОВ: «Ощущение, словно проиграли»

Вратарь сборной Украины – о ничьей с Боснией и Герцеговиной

2839
8
УАФ. Андрей Пятов

Вратарь сборной Украины Андрей Пятов прокомментировал ничью с Боснией и Герцеговиной в отборе на ЧМ-2022 (1:1).

«Ощущение, словно проиграли. Это если говорить начистоту. Как капитан, скажу, что не время погружаться в эмоции и заниматься самобичеванием. Шанс есть. О нем и надо думать. За него надо хвататься.

На все 100% уверен, что каждый из ребят отдал все силы. Да, иногда и этого мало для победы.

P.S. Отдельная благодарность тем, кто создал невероятную атмосферу на стадионе. Это было невероятно», – написал Пятов в инстаграме.

(17)

Комментарии 8
Vladislav Pohily
Нічого катастрофічного не трапилось, нам, як і раніше, треба брати 4 очки у спарці з БіГ. Інша справа, що тепер цю перемогу треба здобувати на виїзді й боснійці будуть володарями становища, бо при певних розкладах (перемога над фінами) їх і нічия може задовільняти. В принципі є варіанти, що й нас нічия може залишити на 2 місці, але для цього дуже багато чого повинно збігтися, що на це взагалі не варто сподіватись. Треба що б фіни з боснійцями грали у нічию і французи обігрували фінів, тоді ми залишимось на 2 місця навіть у разі нічиєї в останньому матчі.
VILytvyn
Є нічия і це добре.Є надія і Україна його використає.Чекаємо листопад!
suforza1921
Потрібно змінювати тренера з фізпідготовки. Від матчу до матчу на другий тайм, чи, як мінімум, на останні хвилин 20 команди не вистачає. З семи зіграних поєдинків у шести вели в рахунку, і тільки один з них виграли. Статистика красномовна.