Мюнхенці забили по голу в кожному з таймів

2558
0
twitter.com/fcbayern

У поєдинку 26-го туру німецької Бундесліги «Баварія» обіграла «Уніон Берлін» з рахунком 2:0.

У першому таймі мюнхенці володіли територіальною перевагою, а господарі поля намагалися відповідати швидкими випадами. Один з них завершився ударом Уджа з центру штрафного майданчика, але м'яч полетів саме в те місце, де стояв голкіпер. Під кінець першої двадцятихвилинки навіс з кутового завершився влучним ударом Мюллера. Правда, арбітр, порадившись з відеоассистентом, зафіксував офсайд у форварда. І все ж, до перерви гості зуміли відкрити рахунок в матчі. Суботич неакуратно діяв у власному штрафному, зігравши в ногу Горецьки. З 11-тиметрової позначки поляк Левандовські холоднокровно переграв свого співвітчизника голкіпера Гікевича.

Ледь не подвоїли свою перевагу мюнхенці на початку другої половини зустрічі. Після елегантної передачі п'ятою від Мюллера Горецька з правого кута штрафного «Уніона» не зумів вразити дальній кут. Підопічні Ханса-Дітера Фліка довго розігрували м'яч і володіли відчутною територіальною перевагою. Крапка в матчі була поставлена ​​на 80-й хвилині, коли Павар точним ударом замкнув навіс з кутового.