Віктор ЛЕОНЕНКО: «Не встигло Динамо обмити гол, Марлос забив у відповідь»

Футбольний експерт вважає, що гол Сидорчука скасували правильно

5698
10
ФК Шахтар Донецьк

У неділю, 31 травня, відбувся заключний матч 24-го туру чемпіонату України, в якому донецький «Шахтар» переграв київське «Динамо» (3:1).

Футбольний експерт Віктор Леоненко прокоментував гру в програмі «Великий футбол»:

«Кияни бігли вперед. І молодець Марлос. Не встигло «Динамо» обмити свій гол, як Марлос забив у відповідь. До 39-ї хвилини «Динамо» грало нормально. А в другому таймі Маркос Антоніо вийшов замість Коваленка та налагодив гру «Шахтаря».

А «Динамо» завжди грає на контратаках, їм було незвично грати першим номером. Після пропущених голів «Динамо» просто зупинилося.

Вважаю, що гол Сидорчука скасували правильно. Попов порушив правила на Степаненку».

(24)

Буде скандал? До збірної України не приїдуть лідери
Волейбол | 02 травня 2024, 09:31 30

На команду чекає виступ у Золотій Євролізі

ВІДЕО. Чому ніхто не говорить про це? Фани Челсі смакують суперпас Мудрика
Футбол | 03 травня 2024, 07:44 8

«Пенсіонери» разом із Михайлом обіграли «Тоттенхем» 2:0 у перенесеному матчі АПЛ