Getty Images/Global Images Ukraine

Стала відома серйозність травми українського футболіста Андрія Ярмоленка.

Головний тренер «Вест Хем» Девід Мойес після гри Кубка Англії розповів:

«Огбонна отримав травму щиколотки, а Ярмоленко трохи розтягнув зв'язки коліна. Так що, подивимося, як вони будуть виглядати завтра. Сподіваюся, все не так уже й погано».

У матчі 1/8 фіналу Кубка Англії «Манчестер Юнайтед» переграв «Вест Хем» у додатковий час (1:0). Єдиний гол забив Скотт Мактоміней на 97-й хвилині гри.

Український хавбек «молотобійців» Андрій Ярмоленко отримав травму і був замінений на початку другого тайму. Українець від веб-порталу WhoScored отримав оцінку 6.2.

Оцінки WhoScored за матч Кубка Англії «Манчестер Юнайтед»  «Вест Хем» (1:0).