| Оновлено 18 березня 2021, 04:34
339
0

В чоловічому Кубку Виклику в першому фіналі успіху досяг міланський Альянс

В п'яти сетах італійські волейболісти виграли у турецької команди «Зіраат Банкасі»

339
0
CEV

В Мілані завершився перший фінальний матч європейського волейбольного Кубку Виклику серед чоловіків. Місцевий клуб «Альянс» приймав суперників із Туреччини команду «Зіраат Банкасі».

Поєдинок вийшов цікавим і пройшов у напруженій боротьбі. Перший сет залишився за гостями 22:25. В другому вже були сильнішими господарі майданчика 25:19. Третю партію знову виграли волейболісти з Туреччини 18:25, а четверту з таким же рахунком італійці. Тож довелося все вирішувати у скороченому п'ятому сеті. Тут перемоги досяг «Альянс» 15:9.

Кубок Виклику. Чоловіки
Фінал. Перший матч
17 березня
«Альянс» (Мілан, Італія) - «Зіраат Банкас» (Анкара, Туреччина)

3:2 (22:25 25:19, 18:25, 25:18, 15:9)

Другий фінальний матч відбудеться в Анкарі 24 березня.

Нагадаємо, що сьогодні ж трохи раніше в першому фіналі жіночого Кубку Виклику турецька команда «Сістем9 Ешілюрт» в гостях виграла у румунської «Алби» (Блаж) з рахунком 3:0.

(1)

Таблиця Ла Ліги після Ель Класіко, перемоги Жирони та поразки Атлетіко
Футбол | 23 квітня 2024, 12:00 0

19–22 квітня відбулися матчі 32-го туру чемпіонату Іспанії 2023/24

Олег Плотницький став найрезультативнішим у Перуджі в першому матчі фіналу
Волейбол | 19 квітня 2024, 19:11 0

Його команда виграла стартовий поєдинок фінальної серії чемпіонату Італії у «Вєро Воллей» 3:1