Форвард «Баварії» забив 40-й гол у сезоні

15975
11
Getty Images/Global Images Ukraine. Роберт Левандовскі

Сьогодні «Баварія» в 33-му турі Бундесліги на виїзді грає з «Фрайбургом». Після першого тайму рахунок нічийний - 1:1.

На 26-й хвилині рахунок у матчі відкрив Роберт Левандовскі. Для польського форварда «Баварії» це 40-й гол в нинішньому сезоні Бундесліги.

Таким чином, він повторив рекорд іншої легенди «Баварії», Герда Мюллера. Той забив 40 голів в сезоні 1971/1972. При цьому Мюллер забив 40 голів в 34 матчах, а Левандовскі знадобилося всього 28 матчів.

У Левандовскі є ще другий тайм матчу з «Фрайбургом» і поєдинок заключного, 34-го туру проти «Аугсбурга», щоб побити рекорд Мюллера.

(1)

Став відомий перший клуб, який вийшов із Чемпіоншипа в АПЛ 2024/25
Футбол | 27 квітня 2024, 01:00 0

«Лестер» повернеться в елітний дивізіон Англії, «лиси» гарантували як мінімум 2-ге місце

Баєру на замітку: вискочки ніколи не повторюють чемпіонський тріумф
Футбол | 26 квітня 2024, 11:35 35