Вашій увазі пропонується добірка головних новин і матеріалів на Sport.ua за неділю, 13 червня.

1. Далі бій, але програли. Збірна України в Амстердамі поступилася Нідерландам. Українці ледь не вчинили камбек.

2. ОФІЦІЙНО. Педріньйо - гравець Шахтаря. Бразилець підписав п'ятирічний контракт з клубом.

3. Крістіан Еріксен: «Відчуваю себе краще. Спасибі, я не здамся». Лідер збірної Данії дав перший коментар після госпіталізації.

4. Джокович оформив камбек в фіналі Ролан Гарос, вигравши 19-й титул Grand Slam. Новак відігрався з рахунку 0:2 за сетами в матчі зі Стефаносом Ціціпасом.

5. Заміни спрацювали: Австрія дотиснула Північну Македонію. Команди забили по м'ячу до перерви, а в другому таймі австрійці відзначилися двічі.

6. Одного гола вистачило. Англія вдома мінімально перемогла Хорватію. Рахім Стерлінг приніс перемогу господарям.

7. Подвійний перелом. Бельгійський гравець отримав травму очниці в грі з Росією. Тімоті Кастань вже точно більше не зіграє на Євро-2020 через травму.

8. Джерело: хавбек Динамо близький до переходу в луганську Зорю. Сергій Булеца може приєднатися до команди перед зборами в Туреччині.

9. Хто стане новачком? Шахтар має намір оформити ще один трансфер. Сергій Палкін розраховує, що Педріньйо стане не останнім новачком.

10. КАРИКАТУРА ДНЯ. Бельгія насадила російського орла на тризуб. Бельгійська збірна всуху розгромила росіян в матчі Євро-2020 (3: 0).