| Оновлено 20 червня 2021, 09:16
12579
9

Чоловіча збірна України вийшла у фінал Золотої Євроліги

У півфіналі наші волейболісти з рахунком 3:0 перемогли господарів турніру, збірну Бельгії

12579
9
CEV

У бельгійському місті Кортрейк завершився другий півфінальний матч чоловічої «Золотої Євроліги», в якому зустрічалися збірні України та Бельгії. Нагадаємо, що в першому півфіналі волейболісти Туреччини в п'яти сетах обіграли команду Естонії.

Підопічні Угіса Крастіньша відмінно підготувалися до цієї гри і вже на самому початку першого сету просто збентежили своїх суперників, повівши в рахунку 5:1, 9:2, 14:6. Особливо помітним на майданчику був капітан збірної України Олег Плотницький, який своїми подачами просто поставив у безвихідь всіх гравців на протилежному боці майданчику. Забігаючи наперед відзначимо, що Олег зробив 9 (!) ейсів (подач навиліт), а всього в його активі було 19 очок. Так що в першому сеті особливого опору з боку бельгійців не було - 25:15.

Друга партія спершу проходила за тим же сценарієм. Знову на подачі Плотницького українці пішли далеко вперед 10:3. Але, мабуть, наші гравці зарано розслабилися і дозволили бельгійцям не тільки зрівняти рахунок, а й повести 12:13. На щастя для нашої команди, це був лише невеликий епізод, коли її волейболісти втратили концентрацію. Далі українці знову стали лідирувати в рахунку 17:13, 22:18 і виграли партію 25:19.

А ось в третьому сеті вже була справжня боротьба, яка тримала всіх у напрузі до самого останнього розіграшу. Причому більшу частину партії українцям доводилося наздоганяти своіх суперників. За рахунку 18:21 наш наставник Угіс Крастіньш взяв тайм-аут і після цього гра повністю розвернулася у бік українців. Вони наздогнали суперників 22:22 і, не зупиняючись, виграли партію 25:22.

Збірна України грала в такому складі: Ян Єрещенко (набрав 6 очок), Юрій Семенюк (8), Владислав Діденко (4), Олег Плотницький (19), Максим Дрозд (5), Дмитро Вієцький (14), Денис Фомін (ліберо) - стартовий. На заміну виходили Ілля Ковальов (1), Олексій Головень (1).

«Золота Євроліга» з волейболу 2021 року
Чоловіки. другий Півфінал
19 червня. Кортрейк (Бельгія)
Україна - Бельгія

3:0 (25:15, 25:19, 25:22)

Таким чином, в неділю 20 червня в фіналі «Золотої Євроліги» зіграють Україна та Туреччина, а в матчі за 3 місце зустрінуться Бельгія і Естонія.

Волейбол | 25 березня 2024, 11:48 0

5 травня спершу відбудеться жіночий фінал, а потім головний трофей турніру розіграють чоловіки