| Оновлено 22 червня 2021, 06:18
964
0

Жіноча збірна Болгарії виграла Золоту Євролігу

До перемоги болгарських волейболісток привів Іван Петков, який тренує український СК «Прометей»

964
0
CEV

У болгарському місті Русе завершився фінальний турнір «Золотої Євроліги» у жінок. У фінальному матчі зійшлися збірні Болгарії та Хорватії.

Перший сет виграли гості 22:25. Однак потім господарки майданчика розгорнули ситуацію в свій бік і взяли три партії поспіль - 25:22, 25:17 та 25:20.

Таким чином, збірна Болгарії, яку тренує наставник українського клубу СК «Прометей» (Кам'янське), повторила свій успіх 2018 року. Тоді вона також стала переможцем цього турніру. Третє місце в нинішній «Золотий Євролізі» посіла збірна Іспанії.

«Золота Євроліга» з волейболу 2021 року
Жінки. фінал
Русе (Болгарія)
Болгарія - Хорватія

3:1 (22:25 25:22, 25:17, 25:20)

Нагадаємо, що в чоловічому турнірі збірна України у фіналі програла Туреччині 1:3. А жіноча збірна України не змогла вийти з групи, де вона, до речі, двічі зазнала поразки від збірної Болгарії з однаковим рахунком 0:3.