Ткачук і Рижикова вийшли у півфінал ОІ на дистанції 400 м з бар'єрами

Марія Миколенко не зуміла пробитися у наступний раунд

4424
3
Getty Images/Global Images Ukraine

Дві українські легкоатлетки, Вікторія Ткачук та Анна Рижикова, вийшли у півфінал ОІ-2020 на дистанції 400 м з бар'єрами.

Обидві українки впевнено виграли свої попередні забіги. У першому забігу Ткачук показала результат 54.80, а в другому – Рижикова поліпшила час до 54.56.

А ось українка Марія Миколенко не зуміла пробитися в наступний раунд, фінішувавши 6-ю в третьому забігу (57.86).

У півфінали потрапили по 4 спортсменки з кожного з 5 забігів, плюс ще 4 відбираються серед інших за найкращим часом.