Буде ще одна медаль? Беленюк насилу вийшов до півфіналу Олімпіади

Срібний призер Ріо-2016 переміг алжирця за рівного рахунку

61451
43
НОК України. Жан Беленюк

На Олімпійських іграх 2020 у Токіо проходять змагання з греко-римської боротьби у ваговій категорії до 87 кілограм.

Україну в цій дисципліні представляє Жан Беленюк, який раніше в поєдинку 1/8 фіналу впевнено переміг Зурабі Датунашвілі з Грузії (3:1), взявши реванш за поразку на чемпіонаті Європи-2021.

У чвертьфіналі суперником Беленюка був Башир Сід Асара, що представляє Алжир. Суперник узяв одне очко в першому періоді, Жан у другому відповів тим самим.

Після закінчення шести хвилин рахунок був 1:1, але перемога в сутичці була присуджена Беленюку, оскільки він взяв бал останнім.

Нагадаємо, раніше дуже схожу перемогу у ваговій категорії до 67 кілограм здобув 22-річний українець Парвіз Насібов, пройшовши на шляху до півфіналу представника ОКР.

В 1/2 фіналу суперником Беленюка буде хорват Іван Гуклек. Півфінальні сутички у борців розпочнуться о 12:15 за Києвом.

(460)

Відомі суми призових для українських спортсменів за медалі на ОІ-2024
Олімпійські ігри | 17 квітня 2024, 17:17 0

Порівняно з попередньою Олімпіадою в Токіо призові в доларовому еквіваленті не змінилися

Німецькі команди повторили своє досягнення 29-річної давнини в єврокубках
Футбол | 19 квітня 2024, 10:54 12

А англійські команди вперше з 2015 року не пробилися до півфіналів Ліги чемпіонів та Ліги Європи