| Оновлено 06 жовтня 2021, 04:38
1717
0

Олімпійські чемпіони Токіо виграли Євро-2021

В чоловічому турнірі чемпіонату Європи норвежці Мол та Сорум завоювали золоті медалі

1717
0
СEV

В австрійському Відні сьогодні завершився чемпіонат Європи з пляжного волейболу. У фіналі чоловічого турніру зустрілися спортсмени з Норвегії Мол та Сорум, які нещодавно стали переможцями Олімпійських ігор у Токіо, з дуетом із Нідерландів Боерманс/де Грут. У запеклій боротьбі перемогли норвежці з рахунком 2:1.

В поєдинку за третє місце поляки Хантер/Лосьяк виграли у інших голландців Броувер/Ніувсен 2:0.

Єдина українська пара на цьому турнірі Владислав Ємельянчик і Сергій Попов не змогла вийти з групи, програвши обидва матчі з однаковим рахунком 0:2.

Чемпіонат Європи з пляжного волейболу. Чоловіки
Відень (Австрія). 15 серпня
Фінал

Мол/Сорум (Норвегія) - Боерманс/де Грут (Нідерланди)
2:1 (21:19, 24:26, 15:12)

Матч за 3 місце
Хантер/Лосьяк (Польща) - Броувер/Ніувсен (Нідерланди)
2:0 (21:14, 21:19)

Нагадаємо, що в жіночому турнірі перемогли волейболістки зі Швейцарії Бетшарт і Хуберлі.