Олександр ПЕТРАКОВ: «Не знаю, що говорити. Я не можу вийти і сам забити»

Наставник оцінив свій дебютний матч у збірній України

20328
77
uaf.ua

Тренер збірної України Олександр Петраков прокоментував нічию 2:2 в матчі відбору ЧС-2022 проти Казахстану.

«Навіть не знаю, що говорити. 90+3 - ми забиваємо, я радію, все вже. Одна подача - і нам забили. Люди грають в Лізі чемпіонів і такі помилки допускають. На юнацькому рівні таких помилок не допускають. Я не можу вийти і за них забити. Виходять сам на сам і...».

«У першому таймі хвилин 25 грали непогано, потім втомилися. На жаль, функціонально не тримають цю схему. Ми будемо грати до останнього. Звичайно, всі хлопці засмучені, не хочуть виходити навіть на відновлення. Встати не можуть. Ще й поле штучне, ноги «сіли» у всіх».

«Тепер ще Франція, але ми будемо грати до останнього», - сказав Петраков в ефірі Футбол 1.

Україна після чотирьох турів відбору має 4 очки.

(200)

Минай – Динамо 1:3. Тріумф киян у перенесеному матчі. Відео голів та огляд
Футбол | 17 квітня 2024, 18:16 6

Дивіться найцікавіші моменти перенесеного матчу 16-го туру УПЛ

Лунін пояснив, чому залишився по центру під час удару Бернарду Сілви
Футбол | 18 квітня 2024, 05:51 1

Андрій двічі відбив пенальті та допоміг Реалу пройти Манчестер Сіті у Лізі чемпіонів

Коментарі 77
Андрей Мадайский
У меня нет вопросов к тренеру!!!!
Он правильно подметил... сколько было выходов один в один, сколько было моментов????
Спрос только с игроков!!!!
Нормальных слов подобрать не могу.... ПЕЖОНЫ!!! (мягко говоря)
Vladislav Pohily
Все він правильно говорить. Матвієнко-Соболь два виходи 1х1, два удара у кіпера. Такому у головній збірній вже не вчать, це закладається на рівні дитячого футболу.
spqr-te
На превеликий жаль збірна таки не заслужила бути на ЧС☹️
Liverpool1982r
Зіна труп добре що з Францією небуде його а казахи показали як треба бити по воротах Шапаренко луче зіни раніше треба було його випустити три з трьох моментів як вони били точно і сильно а наші 1 на 1 б'ють в воротаря
Fanat230784
Правий лише в тому, що сам не може забити. Але те, що після 25 хвилин втомились - брехня. Бо з 75 хв. почали грати. Таке враження, що грали на 1:0. З французами так можна, а не з казахами. Тут треба було половину того що в першому таймі створили реалізувати і не доводити матч до валідолу. Ну і правий фланг. Не працював він в першому таймі, пропускали з відти. Чому не було замін?
axylinam
ИО не смог достучаться до мажоров,в очередной раз наступили на одни и теже грабли
Петраков бери патик і пизди їх особливо Зіну
euro2012_za_2012euro
ПЕТРАКОВ Не Пугай меня!!!
А то я задумался.
А где мы ВООБЩЕ МОЖЕМ ПОБЕДИТЬ в оставшихся матчах ?
Oleg Savchuk
До тренера нема питань,тактика чудова ,а от гравці пішеходи кривоногі,і пятов звісно як завжди одні ляпи
Anatoliy Devlysh
лентяи!они берегут енергию для других свершений на диванах!пасуют небрежно,ходят,ползают..их игру смотреть могут мазохисти..мамини синочки на зеленой травке играются в мячик..тьфу на вас!
bolelschik
Пятов хотя бы один мяч мог брать, Падает на колени, хорошо, когда казах вышел с ним один на один, ударить не смог, в Пятова попал.
Мы ещё в "серебряной" гонке!!!
/
04.09.2021 21:45УКРАИНА? : ?Франция
09.10.2021 19:00Финляндия? : ?УКРАИНА
12.10.2021 21:45УКРАИНА? : ?Босния и Герцеговина
16.11.2021 21:45Босния и Герцеговина? : ?
УКРАИНА
/
Мы ещё в "серебряной" гонке????????????????????????
я ушел в начале 2-го тайма((..рахити!они сдохли уже в конце тайма..жопи возят на ламборджини!..сил нет,трахаются чрезмерно со всеми бл...яйца усохли!плеваться хочется еще после австрии..сбродная украини!позорище!
Коты_Леона
Криса втекла корабель тоне.
ALKOSruLKA
Принаймні, вже краще Шеви: 1. здобув героїчну нічию на виїзді, а не до а; 2. Збірна забила більше 1 гола за матч у цьому відборі... Більше з цих полін не витиснеш... Не забивати виходи - це розкіш і для топових збірних...