| Оновлено 06 жовтня 2021, 04:39
1346
1

Жіноча збірна Італії стала чемпіоном Європи з волейболу

У фінальному матчі італійки завдали поразки збірній Сербії на її майданчику з рахунком 3:1

1346
1
CEV

Фінальним матчем у Белграді завершився чемпіонат Європи з волейболу серед жінок 2021 року. В боротьбі за золоті нагороди зійшлися збірні Сербії та Італії.

Фаворитками цього протистояння вважалися господарки майданчика. По-перше, вони грали вдома за підтримки своєї численної публіки. А, по-друге, сербські волейболістки вигравали два попередніх фінальних матчі чемпіонату Європи, тож мали достатній досвід перемог у вирішальних поєдинках.

Однак Італія була абсолютно іншої думки. Програвши перший сет з мінімальним рахунком 24:26, гості зуміли виграти три наступні партії. Причому в останній вони просто розгромили тепер вже екс-чемпіонок континенту 25:11.

Чемпіонат Європи з волейболу. Жінки.
Фінал. Белград (Сербія)
4 вересня
Італія - Сербія

3:1 (24:26, 25:22, 25:19, 25:11)

Бронзовим призером стала Туреччина, яка перемогла в матчі за 3 місце Нідерланди 3:0.

Збірна України на цьому турнірі дійшла до 1/8 фіналу, де поступилася команді Польщі 1:3.