Василь КОБІН: «Ця гра буде для нас дзвіночком»

Наставник «Миная» – про сенсаційний виліт з Кубка України

1916
2
Футбол 1/2/3. Василь Кобін

Головний тренер «Миная» Василь Кобін прокоментував сенсаційну поразку своєї команди в матчі проти «Альянса». Нагадаємо, що колектив із Закарпаття поступився з рахунком 2:3, маючи перевагу в два м'ячі по ходу зустрічі.

«Важко зараз коментувати те, що було на полі. Якщо брати загалом, ми почали впевнено, забили два швидких м'ячі. У нас грали футболісти, які мають менше ігрової практики. Переважно це молоді гравці, на рівень яких ми хотіли подивитися у кубковому матчі. Вони досить непогано себе проявили, але в якийсь момент втрата концентрації призвела до пропущеного голу. Цей гол додав «Альянсу» впевненості. Плюс трибуни, які почали їх підганяти. Все це призвело до такого рахунку. Другий тайм у нашому виконанні був хорошим. Вийшли декілька гравців, які мають більше ігрової практики. Ми створили 3-4 гольові моменти, які треба було реалізувати. Але ми не забили, в кінці матчу припустилися помилки в обороні й програли поєдинок.

Навіть якби Селезньова не дискваліфікували, з перших хвилин він би не з'явився, бо ми планували зробити ротацію і дати зіграти футболістам, які не грали проти «Ворскли». Ми працюємо з командою три місяці, я ще знайомлюся з гравцями. Мені потрібно розуміти їхній рівень. А якщо їм не давати грати, то ми не можемо у тренувальному процесі побачити, хто на якому рівні перебуває. Сьогодні була кубкова гра і ми скористалися цією нагодою, дали молодим хлопцям зіграти. Ця гра буде для нас «дзвіночком». Ми вигравали 2:0 у матчі проти «Чорноморця», і звели його до нічиєї, а зараз взагалі програли. Тож нам є над чим подумати», - сказав Кобін.

(11)

Лунін пояснив, чому залишився по центру під час удару Бернарду Сілви
Футбол | 18 квітня 2024, 05:51 3

Андрій двічі відбив пенальті та допоміг Реалу пройти Манчестер Сіті у Лізі чемпіонів