МАКСИМОВ: «Ключовий момент – 11-метровий, який Діма Різник витягнув»

Головний тренер «Ворскли» прокоментував перемогу над «Колосом»

1488
0
Футбол 1/2/3. Юрій Максимов

Головний тренер «Ворскли» Юрій Максимов прокоментував перемогу над «Колосом» (1:0) в матчі 9-го туру УПЛ:

«Ключовий момент? 11-метровий, який Діма Різник витягнув – зіграв як воротар, допоміг команді. І ми краще почали грати, впевненість з'явилася. Потім забили гол і продовжували. Більше оборонялися, але і на контратаках грали.

Травма Чеснакова? Коли випадає основний футболіст, капітан, важко перебудуватися. Ми випустили Челядин, хоча він не захисник, а опорний півзахисник. Він зіграв вдало – молодець. На правий фланг перемістили Яворського. Зіграли на нуль, значить, все правильно зробили. Здоров'я Чеснакова? Він забив стегно. Він – боєць, думаю, відновиться до наступної гри.

Повернення Тилля? Це стрижень і мозок команди, який може віддати і притримати м'яч. Чи задоволені, коли такий футболіст є в команді, завжди приємно працювати з ним.

Чому в другому таймі «Колос» створив більше проблем? Ми перший тайм проводимо здорово, нас не вистачає на останні 15-20 хвилин матчу. Десь йде мандраж, на утримання рахунку, і іноді пропускаємо голи. Може, не вистачає досвіду та майстерності. А так всім задоволений, хлопці грають старанно».

Незабитий пенальті. Чурко (Колос), 29 хв.

ГОЛ! 0:1. Олів'є Тілль, 36 хв.