2

РЯБОКОНЬ: «Незрозуміло, як ці м'ячі влітають, що роблять захисники»

Наставник «Десни» висловився про поразку команди

ФК Десна Чернігів. Олександр Рябоконь

«Десна» поступилася «Металісту 1925» (1:2) матчі 9-го туру УПЛ. Головний тренер чернігівської команди Олександр Рябоконь прокоментував результат.

«Вийшли з роздягальні - 0:1, вийшли на другий тайм - знову пропустили. Навіть незрозуміло було, як ці м'ячі влітають, від кого, що роблять захисники при цьому. У нас існує проблема в цій зоні.

Створювали досить. У першому таймі могли забивати, було кілька епізодів, коли розкривали фланги, були удари, індивідуально щось намагалися вирішити. Моменти були. Реалізація? Реалізація - це наша вічна проблема, що про неї можна ще сказати? У всіх команд все однаково в цьому плані», - сказав Рябоконь.