Northern Ireland Open: О'Салліван і Селбі припинили боротьбу

У Белфасті триває рейтинговий снукерний турнір

2613
0

Північноірландський Белфаст приймає Northern Ireland Open, третій рейтинговий турнір сезону і перший в серії Home Nations. Напередодні були дограні поєдинки 1/16 фіналу і зіграні матчі 1/8 фіналу.

Відразу кілька вискорейтінгових гравців припинили виступи на цій стадії. Ніл Робертсон несподівано поступився Рікі Волдену, який оформив три півсотенні серії - 1:4. Джексон Пейдж несподівано легко розібрався з Джеком Лісовським - 4:0.

В 1/8 фіналу теж сталися сюрпризи. Ронні О'Салліван у впертій боротьбі поступився Яню Бінтао. Суперники обмінювалися фреймами, але у вирішальній партії сильнішим виявився китаєць - 4:3. Не менш напруженим вийшов і поєдинок Джон Хіггінс - Марк Вільямс. Це була 40-ва офіційна гра між цими суперниками. Джон поступався 0:3, але в підсумку відігрався і виграв матч - 4:3. Тепер у нього 21 перемога над Марком.

Марк Аллен, для якого турнір - домашній, насилу пройшов далі. Стівен Магуайр за рахунку 1:3 поступався в п'ятій партії 0:45. Однак зумів переломити хід боротьби і зрівняв рахунок - 3:3. І вів у вирішальному фреймі - 42:0, але тепер уже Аллен скористався наданим шансом і виграв партію, а з нею і матч - 4:3.

Northern Ireland Open. 1/16 фіналу (13-14 жовтня):
Джадд Трамп - Лу Нінь – 4:2
Джиммі Робертсон - Джеймс Кехілл – 4:0
Метью Стівенс - Марк Аллен – 1:4
Ліам Хайфілд - Стівен Магуайр – 2:4

Шон Мерфі - Тянь Пенфей – 4:3
Стюарт Бінем - Ешлі Карті – 4:3
Джексон Пейдж - Джек Лісовський – 4:0