Підтримати українських військових та людей, які постраждали через війну

Україна. Прем'єр Ліга
| Оновлено 19 жовтня 2021, 03:44
14175
27

Зоря перевела Кочергіна в дублюючий склад

Півзахисник не хоче підписувати новий контракт з клубом

| Оновлено 19 жовтня 2021, 03:44
14175
27
Зоря перевела Кочергіна в дублюючий склад
Footboom. Владислав Кочергін

Хавбек «Зорі» Владислав Кочергін переведений до дублюючого складу команди. За інформацією джерела, 25-річний гравець відмовляється підписувати з клубом новий контракт. Нинішній договір Владислава з клубом закінчується влітку наступного року і вже через два місяці гравець може вести переговори з будь-яким клубом про попередній контракт.

У цьому сезоні Кочергін зіграв за «Зорю» 14 матчів у всіх турнірах, в яких забив 5 голів і зробив дві гольові передачі. Трансферна вартість гравця, за даними Transfermarkt, 2,5 мільйона євро. Раніше була інформація, що «Зоря» хоче отримати за свого гравця два мільйони євро. Влітку лідером «Зорі» цікавився грецький ПАОК.

Відзначимо, що минулого літа «Зорю» на правах вільних агентів покинули кілька основних гравців - Юрченко, Іванісеня, Абу Ханна та Василь.

Джерело ТаТоТаке
Оцініть матеріал
(132)
Повідомити про помилку

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть

Налаштувати стрічку
Налаштуйте свою особисту стрічку новин
Коментарі 27
Введіть коментар
Ви не авторизовані
Якщо ви хочете залишати коментарі, будь ласка, авторизуйтесь.
Vladislav Pohily
Я не сторонник Рафаилова, но, по-моему, после него Заря вообще никого не продала, все уходят свободными агентами.
Sergii Novykov
Было предсказуемо что этим закончится..
Имхо первым делом надо менять руководство клуба... Каким бы не был рафаилов но при нем и состав всегда могли найти, и продавали.
Пришел новый.. все уходят бесплатно.. По Кочергину тоже надо было раньше продавать. А теперь бесплатно уйдет.
Юрченко бесплатно - замены нет
Иванесеня бесплатно и при этом замены нет
Василь бесплатно и при этом Альтернатива только Шевченко. Еще и Махарадзе отдали.
Абухана бесплатно и при этом замены нет.
Циганикс бесплатно - замена в виде человека привоза - Жунинье
Аллахьяр - неужели не найдется желающих купить миллионов за 5? (скоро узнаем). Или просто некому было решить этот вопрос? что более вероятно.
И на сегодня имеем: Не состава.. не заработка, не перспектив. Еще вместо Скрипника прийдет Бабчи и вообще можно лавочку закрывать.
cooperchack
Не хочет - отпустите,вот эта травля игроков уже надоела.Давят на людей и думают что их мнение изменится.Наоборот вы для них будете самымы х...выми работодателями.
Ёкарный Бабай
А говорили травмирован. Кабаев тоже там же, вероятно
Аа Бб
Скрыпник тоже ждёт завершения контракта
Sunrise
Тезисно:
1. Руководству: это полный треш, нельзя так! Я глубоко разочарован.
2. Рафаилов был хорошим менеджером для Зари в наших условиях. Можно найти лучше, но видимо это не кому не интересно.
3. Под этой новостью начать поливать тренера - это надо быть хейтером до мозга костей)
Real20
Ни один клуб не хотел купить этого игрока даже за 500.000 ,а не говоря уже о 2 миллионах.
acfred
сыпется клуб и в рейтинг одни нули дает(
Ya-Legenda
Во политика, вообще уже тронулись! Как будто Кочергину не пофиг, идти бесплатно с основы или идти бесплатно с дубля, это должно волновать только руководство!!! Пускай позвонят в Бразилию и спросят в Тайсона!
adidas777
Менеджмент клуба сегодняшней Зари, не выдерживает никакой критики.
Я далек от того, что бы хвалить Рафаилова.
Но в сравнении с нынешним менеджментом, он просто маэстро!
Александр Жаирс
За что купили,за то и продадут. Когда с Днепром случилась Заря первая подсуетилась и бесплатно заполучила лучших воспитанников днепрян-того же Кочергина,Назарину,Лунёва,Лунина,которог
о всё же удалось продать. В отличии от Днепра Заря продолжает существовать,вырастит своих воспитанников, если на шару не получается или купит пару бразильцев и займёт своё законное место среди середняков. Крупный выигрыш у Днепра-1 при помощи воспитанников Днепра вряд ли в ближайшем обозримом будующем повторится.
Владимир Копяк
Странно все это - футболисты уходят свободными агентами... Значит кому-то это очень выгодно...Я думаю, что этим процесом рулят агенты футболистов, только им выгодно заполучить бесплатного игрока (да еще и руководству клуба у которого на контракте игрок, договорняки могут быть на приличные деньги).Давайте не забывать, что футбол, это прежде всего очень успешный бизнес, третий после наркоты и продажи людей....
Stanislav Matusevych
Якщо з керівництвом Зорі все давно зрозуміло, то щодо тренера питань стає все більше. Недарма ж після позавчорашнього провалу з Шахтарем я цікавився у коментах, чому блискучий тренер С. не сказав хоч щось із приводу відсутності Кочергіна та Кабаєва. Виявляється, Кочергін через примхи керівництва вже у дублі. І як ми про то дізнаємося? Через треті руки. Головний тренер тупо мовчить. Тобто, півтора роки тому він навіть не спробував зачепитися за ЛЧ, коли була можливість, зараз мовчить, коли його гравців пресують. Все цікавіше й цікавіше. Справжній найкращий тренер країни минулого року.
Фанати великого С., відповісте хоч самі собі, ким є ваш кумір. Безхребетною розмазнею, яка не здатна мінімального опору нікому вчинити і хапається за той мінімум, що має, або махровим егоїстом, який, поки йому платять зарплату, буде мовчати про що завгодно? Питання і до нелюбителів Петракова. Точно хочете про подібні проблеми в команді дізнаватися через десяті руки, тому що тренер якийсь там "сор з хати" не повинен виносити?
А ще залишається питання щодо Кабаєва. З ним те саме, що з Кочергіним, чи якась інша проблема?
Face Control
Користувача заблоковано адміністрацією за порушення правил