Гаррі МАГУАЙР: «Роналду завдав ідеального удару»

Футболіст «Манчестер Юнайтед» оцінив гол португальця у ворота «Аталанти»

2050
1
Getty Images/Global Images Ukraine

Капітан «Манчестер Юнайтед» Гаррі Магуайр підбив підсумки перемоги над «Аталантою» (3:2) в поєдинку Ліги чемпіонів.

«Ми створили багато моментів у першому таймі і за рахунку 0:2 розуміли, що наступний гол матиме вирішальне значення. Нам вдалося забити гол, який був так потрібен. Думаю, ми заслужили перемогу.

Гол Роналду? Я був прямо за його спиною і уважно дивився, що буде. Він здорово вистрибнув і своєчасно пробив по м'ячу. Це був ідеальний удар головою», — вважає Магуайр.