Наша команда стартувала у відбірковому турнірі до ЧС-2023

5596
2
УАФ

Жіноча збірна України стартувала у відбірковому раунді чемпіонату світу 2023-го року. Першим суперником команди Наталії Зінченко стала збірна Фарерських островів. Безогоровочний аутсайдер групи В перед сьогоднішнім протистоянням вже провів дві зустрічі кваліфікації, програвши їх із загальним рахунком 1:17.

Відразу після стартового свистка українки взяли гру під контроль. Активний пресинг «синьо-жовтих» змушував помилятися суперниць, і остров'янки виключно оборонялися. Зберігати свої ворота в недоторканності у них виходило до 16-ї хвилини, коли Козлова замкнула навіс Апанащенко. Українки і далі володіли тотальною перевагою, але зуміли відзначитися ще раз тільки перед перервою: простріл Шматко в гол втілила Кравчук.

Після перерви малюнок гри не змінився: українки атакували, остров'янки оборонялися. Правда, футболістки Фарерських островів, все ж, провели декілька гострих контрвипадів. У другому таймі «синьо-жовті» відправили ще два м'ячі у ворота суперниць (зробили це Бойченко і Корсун). Рахунок міг бути більшим, але підвела реалізація. Чого тільки вартий момент під кінець компенсованого часу, коли Козлова потрапила в поперечину, а Куніна з добивання відправила м'яч вище порожніх воріт.

Збірна України стартувала з впевненої перемоги і в наступному поєдинку зустрінеться з головним фаворитом групи Іспанією. Матч відбудеться в Ковалівці 26-го жовтня.

Відбірковий турнір ЧС-2023 (жінки). Група В.

Україна - Фарерські острови - 4:0

Козлова (16), Кравчук (45), Бойченко (57), Корсун (79)

Україна: Саніна, Шматко, Апанащенко (Басанська, 64), Корсун, Калінська, Хаванська (Петрик, 71), Хімич, Овдійчук (Шевчук, 81), Бойченко (Андрухів, 64), Козлова, Кравчук (Куніна, 70).

Фарерські острови: Е.Йоенсен, Сварвадал (Мор, 82), Райан, Міттфосс, Р.Йоханнесен, А.Йоханнесен, Севдаль, Мортенсен, Дьюрхус (Лісберг, 46), Хансен (А-Лакьюні, 46), Марія Біскопсте (Т .Йоенсен, 58).

Арбітр: Тетяна Сорокопудова (Казахстан)