У господарів хокейного майданчика дубль оформив Артем Целогородцев

202
0
УХЛ

21 жовтня матч між «Дніпром» та «Білим Барсом» відкрив 12-й тур УХЛ. Білоцерківці здобули перше очко в сезоні, поступившись херсонцям в овертаймі.

Матч завершився з рахунком 3:2. Господарі дотиснули гостей в овертаймі, дубль оформив Артем Целогородцев.

УХЛ. 21 жовтня

«Дніпро» Херсон – «Білий Барс» Біла Церква – 3:2 ОТ (0:0, 0:2, 2:0, 1:0)

Шайби: 0:1 - 31:13 Бородай (Качан), 0:2 - 37:33 Дахновський (Грицюк), 1:2 - 47:57 Целогородцев (Хамматов, Алдамжаров), 2:2 - 56:19 Саврицький (Кирющенков, Дворнік), 3:2 - 63:42 Целогородцев (Кирющенков, Ратушний)

«Дніпро» Херсон: Писаренко (Захарченко); Целогородцев - Алдамжаров - Хамматов, Саврицький - Ратушний, Кірющенков - Русаков - Дворнік, Кардашов - Панков, Грінкевич - Булах - Тищенко, Кругляков - Будько, Кашевко - Дуюн, Філімонов

«Білий Барс»: Полгороднік (Сушак); Бородай - Качан - Куцевич, Дахновський - Грицюк, Поперажай - Удовиченко - Брага, Козловський - Гребеник, Койда - Грабовецький - Собченко, Собко - Кисельов, Мащенко.