| Оновлено 28 жовтня 2021, 00:45
2666
6

Прометей наблизився до групового етапу Ліги чемпіонів

У першому матчі третього раунду кваліфікації українські волейболістки здобули перемогу

2666
6
CEV

Зовсім небагато залишилося чинному чемпіону України СК «Прометею» для того, щоб вперше у своїй історії пробитися до групового етапу жіночої Ліги чемпіонів. Сьогодні підопічні Івана Пєткова зробили ще один і дуже впевнений крок до своєї мети. В матчі третього раунду кваліфікації вони у Швейцарії виграли у місцевого клубу «Вітеос» із рахунком 3:0.

Усі три партії пройшли за великої переваги української команди. Суперниці чинили серйозний опір лише на початку кожної із партій. Однак потім українки різко йшли вперед і без особливих хвилювань завершували сет на свою користь.

Мабуть, лише раз могла повернутися інтрига у цьому матчі, коли у третьому сеті з рахунку 17:20 господарки майданчика зуміли скоротити відставання до мінімуму 19:20. Але наставник СК «Прометея» Іван Пєтков взяв тайм-аут і все стало на свої місця. Вже незабаром його підопічні заробили матчбол 19:24, а потім і здобули перемогу 20:25.

Вдало провела гру діагональна нашого клубу Казанова, яка набрала найбільше очок. Втім, вся команди зіграла на високому рівні і заслужено виграла цей матч.

Тепер у грі-відповіді у Запоріжжі 4 листопада українкам треба взяти хоча б дві партії для загального успіху. І тоді вже можна буде готуватись до групового етапу Ліги чемпіонів.