Юракадемія стартувала з домашньої поразки в Кубку Виклику

Щоб продовжити виступ у турнірі, харків'янам треба брати реванш на виїзді

1057
0
ВК Юракадемія

Сьогодні у Харкові в спортивному комплексі Національного юридичного університету відбувся перший матч 1/32 фіналу розіграшу європейського Кубку Виклику з волейболу серед чоловіків. Місцева «Юракадемія» приймала австрійський клуб «Амштеттен».

Вже перша партія показала, що суперник у харків'ян є досить серйозним. І хоча господарі майданчика спочатку трохи полідирували у рахунку, далі гості перехопили ініціативу та пішли вперед 14:16, 17:21 і 22:25.

Другий сет вийшов найцікавішим та інтригуючим. Українські волейболісти знову опинились в ролі наздоганяючих, але за рахунку 17:20 зуміли вийти вперед 21:20. Потім перевага переходила від однієї команди до іншої і зрештою юристи виграли партію з мінімальною перевагою 33:31.

А ось у третій партії підопічні Сергія Коваленка самі собі створили труднощі. Ведучи з комфортною перевагою 11:4 та 12:5, вони незабаром дозволили суперникам не лише вирівняти становище 13:13, а й піти вперед 15:19. Знову наздогнати гостей вже не вдалося 23:25.

Четвертий сет став заключним в матчі. «Амштеттен» більшу частину часу тут був попереду і не дозволив харків'янам змінити ситуацію на свою користь – 20:25.

Таким чином, австрійський клуб здобув перемогу 1:3. У його складі 20 очок набрав польський легіонер Якуб Кжижовскі та 18 ще один поляк Патрік Напіорковський. У юристів найкращими на майданчику були Іван Кривобок – 26 очок і Андрій Левченко – 16.

Кубок Виклику з волейболу. Сезон 2021–2022. Чоловіки
1/32 фіналу. Перший матч
Харків. 10 листопада
«Юракадемія» (Харків, Україна) - «Амштеттен» (Амштеттен, Австрія)

1:3 (22:23, 33:31, 23:25, 20:25)

Другий матч пройде в Австрії 17 листопада. Щоб пройти далі юристам, треба спершу виграти 3:0 або 3:1, а потім розраховувати на успіх в «золотому» сеті. Всі інші результати будуть на користь «Амштеттена»

(7)

Минай – Динамо 1:3. Тріумф киян у перенесеному матчі. Відео голів та огляд
Футбол | 17 квітня 2024, 18:16 6

Дивіться найцікавіші моменти перенесеного матчу 16-го туру УПЛ

У фіналі чемпіонату Італії Перуджа Олега Плотницького зіграє з Монцею
Волейбол | 15 квітня 2024, 11:55 0

Минулорічний чемпіон країни і учасник фіналу Ліги чемпіонів «Трентіно» несподівано програв