Збірна України U-18 на турнірі EEVZA несподівано програла Латвії

Після цієї поразки українці опустилися на третє місце в турнірній таблиці

857
0
EEVZA

У Єревані цими днями проходять матчі чемпіонату Східно-Європейської волейбольної асоціації (EEVZA). В п'ятий ігровий день юнацька збірна України вікової категорії до 18 років зустрічалася із командою Латвії.

Нагадаємо, що після чотирьох турів українці посідали друге місце в турнірній таблиці, маючи у своєму активі 3 перемоги (над збірною Росії 3:2, Естонією 3:0 та Вірменією 3:0), а також у пасиві 1 поразку (від Польщі 0:3). Латвійська команда знаходилася на 5-му місці (1 перемога та 3 поразки). І за всіма розкладами наші збірна мала вигравати. Але, на жаль.

Підопічні Володимира Романцова взяли лише перший сет 25:19. А далі, мабуть, далася взнаки втома молодих гравців, адже за п'ять днів їм довелося проводити п'ятий поєдинок поспіль. Тож, решта три партії залишились за суперники українців, які здобули перемогу із загальним рахунком 1:3.

В інших матчах Польща виграла у Естонії 3:0, а Росія з таким самим результатом здолала Білорусь.

0 - 12

Завтра збірна України нарешті отримає день відпочинку. А свій заключний матч на цьому турнірі наші хлопці зіграють із командою Білорусі у неділю 28 листопада. Початок матчу 14.30 за київським часом.