Збірна України U-18 посіла третє місце на чемпіонаті EEVZA

В заключному матчі українці завдали поразки збірній Білорусі з рахунком 3:1

1926
0
EEVZA

Сьогодні у столиці Вірменії Єревані завершився чемпіонат Східно-Європейської волейбольної асоціації (EEVZA) серед юнацьких збірних вікової категорії до 18 років. У неділю молоді українські волейболісти зустрічалися з однолітками із Білорусі.

Перші дві партії залишилися за підопічними Володимира Романцова – 25:19 та 25:15. Потім суперникам вдалося один сет відіграти 23:25. А у четвертій партії знову шаші хлопці досягли успіху 25:20, вигравши матч з рахунком 3:1.

В інших сьогоднішніх матчах Естонія перемогла Вірменію 3:0, а Росія в п'яти сетах здолала Польщу. Проте саме польські волейболісти стали переможцями турніру за кількістю набраних очок. Нагадаємо, що єдиної поразки тут росіяни зазнали від українців ще в першому турі.

0 - 18

Таким чином, збірна Польщі здобула пряму путівку на чемпіонат Європи вікової категорії U-18. Українцям доведеться ще відбиратись на цей турнір.