Волейболісти Епіцентру-Подоляни вийшли до 1/8 фіналу Кубка Виклику

А ось чинний чемпіон країни «Барком-Кажани» змушений зійти з дистанції

1246
1
ВК Епіцентр-Подоляни

Сьогодні відбулися повторні матчі 1/16 фіналу розіграшу європейського Кубку Виклику з волейболу серед чоловіків. В двох з них брали участь українські клуби.

В місті Городок Хмельницької області волейболісти «Епіцентру-Подоляни» зустрічалися з угорською командою «Пензюдьєр», у якої вони виграли напередодні з рахунком 3:1. Цього разу номінальними господарями майданчика були гості, адже за домовленістю сторін обидва поєдинки проводилися в Україні.

Більшість стартового сету лідирували волейболісти «Пензюдьєра», які навіть мали перевагу в п'ять очок 18:13. Проте підопічні Маріуша Сорділа зуміли наздогнати суперників і наприкінці схилили чашу терезів на свій бік 23:25.

В другій партії угорці все ж таки зуміли досягти успіху 25:20. А ключовим в цьому матчі став третій сет, наприкінці якого подоляни дотисли суперників 25:27. Вже після цієї партії було зрозуміло, що надалі проходять українці. Вони ж були сильнішими і в четвертому сеті 23:25.

Кубок Виклику з волейболу. Сезон 2021-2022. Чоловіки
1/16 фіналу. Другий матч
Городок (Хмельницька область, Україна). 8 грудня
«Пензюдьєр» (Угорщина) - «Епіцентр-Подоляни» (Городок, Україна)

1:3 (23:25, 25:20, 25:27, 23:25)
Перший матч – 1:3

На жаль, підтримати компанію своїм співвітчизникам не зміг чинний чемпіон України львівський «Барком-Кажани». Вже у першій грі в гостях вони програли словенському клубу «АСН Воллей» з Любляни 0:3. Сьогодні ж на своєму майданчику підопічні Угіса Крастіньша зазнали другої поразки, тепер в чотирьох сетах.

Але все починалося непогано і стартову партію виграли львів'яни 25:20. Та кінцівка другої партії, яку господарі програли 27:29, мабуть, остаточно їх зламала. Далі боротьби практично не було – 17:25 та 19:25.